نرم افزار صحیفه امام خمینی(ره) مخصوص اندروید

این نرم افزار متن کامل صحیفه امام خمینی(ره) شامل مجموعه بیانات، پیام‌ها، مصاحبه‌ها، احکام، اجازات شرعی و نامه‌های ایشان، پیش از ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ تا پایان عمر گرانقدرشان است که با هدف ترویج سیره عملی و نظری آن بزرگوار ارائه شده است. کتاب صحیفه امام از منابع مهم برای بررسی تاریخ معاصر و انقلاب اسلامی ایران و شخصیت بنیانگذار این انقلاب است و حاوی مستندات کاملی در خصوص ماجراهای تاریخ معاصر ایران است که دسترسی راحت به آن برای پژوهشگر ایرانی لازم است.

به دلیل حجم زیاد اطلاعات متن نامه ها، پیام ها و ... از اینترنت دانلود شده و روی دستگاه شما ذخیره می شود. در مراجعات بعدی همان فایل برای شما نمایش داده خواهد شد.

بخش های اصلی نرم افزار

متن کتاب

جستجو

درباره نرم افزار

ثبت سوال و نظر

 

 

متن کتاب

در صفحه اصلی برنامه پیام ها، نامه ها، سخنرانی ها، احکام و اجازه نامه ها و سایر قسمت های کتاب به تفکیک قابل دسترسی می باشد.

 

با انتخاب هر یک لیستی نمایش داده می شود که در آن عنوان نامه( یا سخنرانی یا ....) به همراه تاریخ، شماره جلد و صفحه آن قابل مشاهده می باشد.

 

 

در این قسمت امکان جستجو بر اساس کلمه

 

و امکان جستجو بر اساس سال وجود دارد.

 

 

با انتخاب هر مورد از لیست علاوه بر مشاهده متن آن اطلاعات بیشتری هم به شما نمایش داده می شود. مثلا اینکه آن سخنرانی در چه مکانی و در چه مناسبتی صورت گرفته و مخاطب آن چه افرادی بوده اند.

 

امکان اشتراک گذاری همه نامه ها، پیام ها، سخنرانی ها و ... در این قسمت قرار داده شده.

 

از طریق منوی برنامه که در قسمت بالا، سمت راست دیده می شود، امکان دسترسی به قسمت های دیگر برنامه وجود دارد.

جستجو

در این قسمت امکان جستجوی یک کلمه در عنوان، متن، مناسبت، مخاطب و مکان هر یک از سخنرانی ها، نامه ها، پیام ها، احکام و اجازه نامه ها و سایر موارد وجود دارد.

همچنین امکان جستجو بر اساس بازه زمانی دلخواه و جستجو در هر یک از جلدهای کتاب وجود دارد.

 

درباره نرم افزار

در این قسمت می توانید اطلاعات کلی مربوط به نرم افزار صحیفه امام تبیان را مشاهده نمایید.

ثبت سوال و نظر

در صورتی که دستگاه شما به اینترنت متصل باشد هنگام خروج از برنامه فرم ثبت رتبه و نظر را مشاهده می کنید. شما می توانید در صورت تمایل به این برنامه امتیاز داده و برای بهبود عملکرد آن نظرتان را ثبت نمایید. همچنین اگر هنگام استفاده از برنامه با مشکلی مواجه شدید یا سوالی درباره عملکرد آن داشتید می توانید در همین قسمت ثبت نمایید. کارشناسان تبیان روزانه سوالات کاربران را بررسی کرده و پاسخ های لازم را ارائه می کنند. شما می توانید در مراجعات بعدی با استفاده از گزینه پاسخ تبیان پاسخ سوال تان را مشاهده نمایید.

ابتدای صفحه