نرم افزار خورشید نینوا تبیان مخصوص اندروید

مشاهده فایل تصویر راهنما

برنامه "خورشيد نينوا" محصولي از بخش خدمات ويژه موسسه فرهنگي و اطلاع رساني تبيان و به همت و همكاري مركز مطالعات و پاسخگويي به شبهات حوزه علميه قم براي تهيه اطلاعات، طراحي شده است. در اين برنامه سوالات و شبهات رايج درباره ابعاد مختلف واقعه عاشورا پاسخ داده شده است.

 

 

 

 

بخش های اصلی نرم افزار

فهرست موضوعات

درباره نرم افزار

جستجو

تنظیمات

ثبت سوال و نظر

 

 

فهرست موضوعات

در این صفحه کاربر می تواند درباره سرفصل های مختلف مطالعه نماید که به عنوان مثال می توان به موضوعاتی مانند فلسفه و اهمیت قیام امام حسین علیه السلام،  اهل بیت و قیام امام حسین علیه السلام، ویژگی های امام حسین علیه السلام و.... اشاره کرد.

با انتخاب هر یک از موارد بالا وارد صفحه ای جداگانه خواهد شد که هر کدام خود به تنهایی شامل مبحث های متفاوتی می شود که امیدواریم با مطالعه هر کدام از بخش ها سوالات و ابهامات شما عزیزان بر طرف گردد.

  

همچنین کاربر می تواند متن مورد نظر را انتخاب کرده و به اشتراک بگذارد.

درباره نرم افزار

در این قسمت اطلاعات کلی مربوط به نرم افزار خورشید نینوا تبیان قابل مشاهده می باشد.

جستجو

در این قسمت کاربر می تواند با وارد کردن کلمه مورد نظر در کادر مربوط کلمه خود را در برنامه مورد جستجو قرار دهد تا به آسانی به هدف خود برسد و با مطالعه یافته ها اطلاعاتی در باره آن کلمه بدست آورد.

تنظیمات

در این قسمت کاربر می تواند با انتخاب گزینه اندازه قلم سایز فونت مورد نظر خود را انتخاب کند و با انتخاب گزینه بعدی به برنامه می گوید که آیا دستگاهش قابلیت زبان فارسی را دارد یا خیر.

 

ثبت سوال و نظر

در صورتی که دستگاه شما به اینترنت متصل باشد هنگام خروج از برنامه فرم ثبت رتبه و نظر را مشاهده می کنید. شما می توانید در صورت تمایل به این برنامه امتیاز داده و برای بهبود عملکرد آن نظرتان را ثبت نمایید. همچنین اگر هنگام استفاده از برنامه با مشکلی مواجه شدید یا سوالی درباره عملکرد آن داشتید می توانید در همین قسمت ثبت نمایید. کارشناسان تبیان روزانه سوالات کاربران را بررسی کرده و پاسخ های لازم را ارائه می کنند. شما می توانید در مراجعات بعدی با استفاده از گزینه «پاسخ تبیان» پاسخ سوال تان را مشاهده نمایید.

ابتدای صفحه

مشاهده فایل تصویر راهنما