راهنمای نرم افزار آشپزی تبيان  مخصوص اندروید

 

در اين برنامه طرز تهيه انواع غذا، دسر، كيك و ... توضيح داده شده است. اطلاعات هر غذا شامل مواد لازم، طرز تهيه و خواص آن براي شما كاربر عزيز و علاقه مند به آشپزي در دسترس است. با اين برنامه براحتي و بدون كمك ديگران قادر خواهيد بود بهترين غذاها را تهيه كنيد و از آن لذت ببريد.

در اين برنامه قابليت جستجو و ايجاد ليست غذاهاي مورد علاقه شما نيز وجود دارد.

در ادامه بیشتر با بخشهای مختلف نرم افزار آشنا خواهیم شد.

Description: E:\Team Work\Software Help\در حال کار\TebyanCooking\Screenshot\1.jpg

فهرست

لیست من

جستجو

Description: E:\Team Work\Software Help\در حال کار\TebyanCooking\Screenshot\2.jpg

فهرست

با انتخاب این گزینه صفحه ای برای کاربر باز خواهد شد که انواع غذاها به صورت دسته بندی کلی مانند دستورات مربوط به انواع پلوها,خورش ها,ساندویچ ها,دسر ها و .... در آن قابل مطالعه می باشد,که با انتخاب هر کدام وارد زیر شاخه مربوط به آن غذا شده وبعد از بارگزاری برنامه میتوان از دستورات غذایی آن جهت آماده کردن استفاده نمود.

 Description: E:\Team Work\Software Help\در حال کار\TebyanCooking\Screenshot\4.jpg  Description: E:\Team Work\Software Help\در حال کار\TebyanCooking\Screenshot\3.jpg

Description: E:\Team Work\Software Help\در حال کار\TebyanCooking\Screenshot\5.jpg

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید (بعد از بارگزاری) در بالای صفحه سه گزینه وجود دارد گزینه اول سمت راست مربوط به مواد لازم جهت پخت می باشد,گزینه دوم مربوط طرز تهیه می باشد وگزینه سوم هم اطلاعاتی در مورد خواص آن غذا می باشد.

در سمت راست صفحه هم یک لیست از سایر غذا ها آماده انتخاب جهت یادگیری می باشد.

 

لیست من

در پایین صفحه یک منیی هست که با انتخاب گزینه اضافه به لیست من کاربر امکان این را دارد تا لیستی از غذاهای مورد علاقه خود را در یکجا جمع آوری کند تا در کوتاه ترین زمان با ورود به بخش لیست من تمامی غذاهای مورد علاقه خود را در یکجا مشاهده کند.

 Description: E:\Team Work\Software Help\در حال کار\TebyanCooking\Screenshot\6.png   Description: E:\Team Work\Software Help\در حال کار\TebyanCooking\Screenshot\7.png

جستجو

اگر کاربر غذای خاصی را در نظر دارد و می خواهد به سرعت آنرا بیابد کافیست اسم آنرا در کادر مربوطه وارد کند و در پایین گزینه مربوط به جستجو را کلیک کند.

Description: E:\Team Work\Software Help\در حال کار\TebyanCooking\Screenshot\8.jpg