راهنمای نرم افزار  بازار تبيان  مخصوص اندروید

"همواره با تبيان...

برنامه ي ""محصولات اندرويد تبيان"" يك برنامه‌ي فروشگاهي (AppStore) است كه امكان دسترسي آسان به برنامه هاي ساخته شده توسط موسسه تبيان را فراهم ميكند. در اين برنامه ليست آخرين برنامه هاي تهيه شده در بخش محتواي تلفن همراه تبيان نمايش داده ميشود. اين ليست با دسترسي به اينترنت همواره بروز خواهد بود. با انتخاب هر برنامه شما ميتوانيد توضيحات مربوطه و لينك دانلود يا بروزرساني را در اختيار داشته باشيد. براي بيان نظرات و پيشنهادات خود با تلفن 81202143 تماس حاصل فرماييد."

Description: E:\Team Work\Software Help\در حال کار\TebyanBazaar\Screenshot\1.jpg

 

 

 

 

 

 

نحوه کار با نرم افزار

تنظیمات

Description: E:\Team Work\Software Help\در حال کار\TebyanBazaar\Screenshot\7.jpg

نحوه کار با نرم افزار:

کار با این نرم افزار بسیار آسان و سریع است ,وقتی نرم افزار را اجرا میکنید صفحه ای از کل نرم افزار های موسسه تبیان برای شما می آید که برای استفاده از نرم افزار ابتدا باید به اینترنت متصل شوید سپس با کلیک بر روی نرم افزار مورد نظر صفحه ای برای شما باز خواهد شد که یک توضیح مختصر در باره نرم افزار به شما می دهد و در گوشه پایین سمت راست یک آیکون به اسم دانلود وجود دارد ؛

Description: E:\Team Work\Software Help\در حال کار\TebyanBazaar\Screenshot\3.jpg

با انتخاب آیکونی که در تصویر بالا مشاهده میکنید برنامه شروع به دانلود شدن میکند,که به عنوان مثال در تصویر زیر قابل مشاهده هست.

Description: E:\Team Work\Software Help\در حال کار\TebyanBazaar\Screenshot\4.jpg

 

حال اگر برنامه بر روی دستگاه شما قبلا نصب شده باشد به جای آیکون دانلود شما آیکون اجرا را مشاهده خواهید کرد که با انتخاب آن برنامه اجرا میشود و نیازی به دانلود کردن آن نیست.

 

Description: E:\Team Work\Software Help\در حال کار\TebyanBazaar\Screenshot\2.jpg

تنظیمات:

در پایین صفحه سمت راست آیکونی هست  به شکل  Description: E:\Team Work\Software Help\در حال کار\TebyanBazaar\Screenshot\5.jpg که با انتخاب آن منویی باز میشود که در آن گزینه تنظیمات را می توان دید , در تنظیمات دو متن وجود دارد که کار بر باید آن متنی که با دستگاه خود سازگاری بیشتر دارد را برای صحیح بودن نوشتار برنامه انتخاب کند.

Description: E:\Team Work\Software Help\در حال کار\TebyanBazaar\Screenshot\6.jpg